OBLASŤ PRENESTINA

Via Conte di Carmagnola 32, Rím, Taliansko

Bed & Breakfast na via Conte di Carmagnola sa nachádza vo veľmi peknom historickom paláci v pokojnej a bezpečnej štvrti, neďaleko zastávky električky a autobusu. Je vzdialený len na pár minút mestskou dopravou od historického centra a od známych pamiatok ako napr. Koloseum, Bazilika sv. Jána v Lateráne (Basilica di San Giovanni in Laterano), cirkus – Circo Massimo…

Neďaleko apartmánu sa nachádzajú reštaurácie, pizzerie, potraviny a na hlavnú vlakovú stanicu Termini je to len niekoľko zastávok električkou alebo autobusom.

Tento Bed & Breakfast je veľmi príjemným miestom s útulnými izbami, kde sa budete cítiť ako doma. Pozostáva z troch dvojlôžkových a jednej trojlôžkovej izby. Dve izby majú vlastné sociálne zariadenie a ďalšie dve izby majú sociálne zariadenie spoločné. V apartmáne je k dispozícii spoločná kuchyňa, kde sa každé ráno podávajú raňajky a kde si tiež môžete pripraviť obed či večeru.

OBLASŤ TIBURTINA

Via Bartolomeo Massalongo 5, Rím, Taliansko

Apartmán na via Bartolomeo Massalongo sa nachádza v univerzitnej časti, v blízkosti stanice Tiburtina a zastávky metra Pietralata. Táto linka metra B vás odvezie priamo ku Koloseu alebo k hlavnej vlakovej stanici Termini. Toto ubytovanie je svojim umiestnením ideálne pre tých, ktorí priletia na letisko Fiumicino. Vzdialenosť od historického centra dopravnými prostriedkami je cca 20 min.

Tento apartmán sa nachádza v tichej oblasti, ďaleko od každodenného mestského ruchu, v ktorej bývajú talianske rodiny, a tak sa vám ponúka možnosť vychutnať si tu pravú taliansku atmosféru. Pozostáva z dvoch dvojposteľových a jednej trojposteľovej izby, každá s vlastným sociálnym zariadením. V apartmáne sa nachádza spoločná kuchyňa, ktorá vám môže počas pobytu poslúžiť na prípravu vašich raňajok alebo a rôznych iných jedál.

Ubytovanie v tomto apartmáne je vhodné pre vyznávačov pohodlného, pokojné a autentického spôsobu ubytovania s jednoduchým prepojením s historickým centrom Ríma.

OBLASŤ TUSCOLANA

Piazza Quinto Curzio 5, Rím, Taliansko

Apartmán sa nachádza na 5. poschodí uprostred pokojného námestia, piazza Quinto Curzio, len pár metrov od stanice metra linky A SUBAGUSTA. Metro je v Ríme veľmi pohodlný a rýchly dopravný prostriedok, cez deň jazdí v pravidelných 2-3 minútových intervaloch. Zo zastávky Subagusta, je to do centra k stanici Termini len 15 minút, k známym Španielským schodom 20 min. a bez prestupovania linkou A sa dá dopraviť aj k Vatikánským múzeám a na nám. sv.Petra, k Bazilike sv. Jána v Lateráne (Basilica di San Giovanni in Laterano) či k Fontáne di Trevi…

Vedľa apartmánu sú reštaurácie, potraviny, pekárne… a neďaleko je tiež známa VIA TUSCOLANA, ulica dlhá niekoľko km s množstvom obchodov, kde si prídu na svoje všetci tí, ktorých zaujíma móda.

Apartmán o rozlohe cca 70 m2 pozostáva z 2 priestranných izieb, kuchyne a kúpelne. Kapacita apartmánu je 4/5 osôb a je ideálny pre páry, rodiny a priateľov. Je výhodný tiež pre tých čo pricestujú do Ríma autom, keďže neďaleko apartmánu sú parkovacie miesta bez poplatku. Ďalšou výhodou je blízkosť letiska Ciampino. Vedľajšia stanica metra je slávne filmové štúdio CINECITTA´ tzv. Európsky Hollywood, kde sa točia známe talianské filmy.

OBLASŤ PIAZZA VITTORIO EMANUELE

Via Cairoli 32/34, Rím, Taliansko

Apartmány na via Cairoli sa nachádzajú v centrálnej zóne Ríma len 5 minút peši od stanice metra Vittorio Emanuele a 10 minút peši od stanice Termini. V blízkosti sú známe historické pamiatky ako napr. Koloseum, Bazilika Panny Márie Snežnej (Basilica di Santa Maria Maggiore), Bazilika sv. Kríža v Jeruzalem (Basilica di Santa Croce in Gerusalemme ), Bazilika sv. Jána v Lateráne (Basilica di San Giovanni in Laterano), Cirkus – Circo Massimo.

Tieto apartmány sú ideálne tak pre väčšie skupiny priateľov a rodiny, ako aj pre dvojice a manželské páry. Pozostávajú z 2-, 3- a 4-posteľových izieb, pričom každý apartmán má k dispozícii kuchyňu na prípravu raňajok a rôznych jedál.

Apartmány v Krakove

Apartmány ,,Florian,, sa nachádzajú v historickom centre Krakova, len 200 m od hlavného námestia s trhom a neďaleko od židovskej štvrti – Kazimierz.

Dobovo zariadené izby ponúkajú príjemnú a útulnú atmosféru. Sú priestranné, majú k dispozícii kuchyňu, TV LCD a garantujú potrebný komfort pre dovolenkujúcich v jednom z najkrajších miest Poľska.

Apartmán v Budapešti

Apartmán pre 4-5 osôb pozostávajúci z 2 spální, plne vybavenej priestrannej kuchyne, kúpeľne s hydromasážnou vaňou a samostatného wc.

Tento luxusný novozrekonštruovaný apartmán sa nachádza v samom srdci Budapešti, vedľa hotela Mercur.

Vzdialenosti od apartmánu: Heroes námestie – 1 km, centrum mesta – 50m, vlaková stanica – 150m, autobusová stanica – 50m, zastávka metra , reštaurácia a supermarket – do 50m

Kontakt
ut consectetur Aliquam risus. risus ipsum nec accumsan lectus velit, elit.