PRENESTINA

Via Conte di Carmagnola 32, Rím, Taliansko

Bed & Breakfast na via Conte di Carmagnola sa nachádza vo veľmi peknom historickom paláci v pokojnej a bezpečnej štvrti, neďaleko zastávky električky a autobusu. Je vzdialený len na pár minút mestskou dopravou od historického centra a od známych pamiatok ako napr. Koloseum, Bazilika sv. Jána v Lateráne (Basilica di San Giovanni in Laterano), cirkus – Circo Massimo…

Neďaleko apartmánu sa nachádzajú reštaurácie, pizzerie, potraviny a na hlavnú vlakovú stanicu Termini je to len niekoľko zastávok električkou alebo autobusom.

Tento Bed & Breakfast je veľmi príjemným miestom s útulnými izbami, kde sa budete cítiť ako doma. Pozostáva z troch dvojlôžkových a jednej trojlôžkovej izby. Dve izby majú vlastné sociálne zariadenie a ďalšie dve izby majú sociálne zariadenie spoločné. V apartmáne je k dispozícii spoločná kuchyňa, kde sa každé ráno podávajú raňajky a kde si tiež môžete pripraviť obed či večeru.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

ZO STANICE TERMINI:

(pre tých, ktorí priletia do Ríma na letisko Ciampino alebo pricestujú vlakom práve na hlavnú vlakovú stanicu Termini)

Choďte na via Giovanni Giolitti, na križovatke uvidíte McDonald´s a na vedľajšej ulici (via Giovanni Amendola ) sa nachádza zastávka električky číslo 5 a 14. Nastúpte do jednej z nich v smere PRENESTINA a vystúpte na zastávke PRENESTINA/GIUSSANO. Prejdite cez cestu a pokračujte rovno po via GIUSSANO cca 200 metrov, kým sa nebude križiť s via Conte di Carmagnola. Bed&Breakfast sa nachádza na čísle 32.

ZO STANICE TIBURTINA:

(pre tých, ktorí priletia do Ríma na hlavné letisko Fiumicino /Leonardo da Vinci)

Nastúpte do autobusu číslo 409 a vystúpte na zastávke Largo Preneste, prejdite VIA SAMPIETRO DI BASTELICA až na koniec, kde nájdete ulicu Conte di Carmagnola. Bed&Breakfast sa nachádza na čísle 32.


mapa

Kontakt
mattis eleifend ut nec risus tristique ut ante.