PIAZZA VITTORIO EMANUELE

Via Cairoli 32/34, Rím, Taliansko

Apartmány na via Cairoli sa nachádzajú v centrálnej zóne Ríma len 5 minút peši od stanice metra Vittorio Emanuele a 10 minút peši od stanice Termini. V blízkosti sú známe historické pamiatky ako napr. Koloseum, Bazilika Panny Márie Snežnej (Basilica di Santa Maria Maggiore), Bazilika sv. Kríža v Jeruzalem (Basilica di Santa Croce in Gerusalemme ), Bazilika sv. Jána v Lateráne (Basilica di San Giovanni in Laterano), Cirkus – Circo Massimo.

Tieto apartmány sú ideálne tak pre väčšie skupiny priateľov a rodiny, ako aj pre dvojice a manželské páry. Pozostávajú z 2-, 3- a 4-posteľových izieb, pričom každý apartmán má k dispozícii kuchyňu na prípravu raňajok a rôznych jedál.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Z LETISKA CIAMPINO:

Nasadnite na autobus smerujúci na stanicu Termini – máte na výber z niekoľkých spoločností – a odtiaľ môžete ísť peši alebo využiť metro (linka A) a vystúpiť na zastávke Vittorio Emanuele (1 zastávka). Pokračujte po via Conte Verde až kým sa nebude križiť s via Ciaroli. Apartmány sa nachádzajú na čísle 32 a 34.

Z LETISKA FIUMICINO:

Nasadnite na vlak, ktorý vás odvezie na stanicu Termini. Odtiaľ môžete ísť peši alebo využiť metro (linka A) a vystúpiť na zastávke Vittorio Emanuele (1 zastávka). Pokračujte po via Conte Verde až kým sa nebude križiť s via Ciaroli. Apartmány sa nachádzajú na čísle 32 a 34.


mapa

Kontakt
Donec commodo libero. libero risus. venenatis id, sem, ut justo Phasellus Aliquam